Author Topic: Photo Travel  (Read 3988 times)

ovidiu moraru

• bicolor
    • Blog.
Photo Travel
« on: December 20, 2008, 18:49:40 »
Este o revista recent lansata (3 numere), care are ca target fotografia de calatoria, wildlife sau de natura. Printre paginile revistei se regaseste o provocare, anume aceea de a trimite fotografii, insotite de un mic articol, care sa fie trimis la redactie pentru o eventuala publicare. Avand in vedere ca am reusit sa ne intalnim de 3 ori deja la morning shooting sambata, eu zic sa ne organizam putin, sa adunam ceva fotografii si sa trimitem si noi acolo ceva. Poate cineva dintre noi scrie un articol (Nicu? :P) si cine stie, ne regasim capodoperele in revista :)

Pentru detalii mergeti You are not allowed to view links. Register or Login

Garneata Adrian

• color
  • Shoot me! 12$
    • Adrian Garneata
Răspuns: Photo Travel
« Reply #1 on: December 20, 2008, 22:35:41 »

Da, păi dacă suntem 10 fotografi cam câte 1 de persoană, eu mi-am încercat norocul cu o serie de călătorie şi am trimis, dar sunt deschis şi la acest proiect.
Nikon d40, 18-55, 55-200 VR

fotonicu

• bicolor
  • simt enorm si vad monstruos
    • www.fotonicu.ro
« Reply #2 on: December 24, 2008, 23:54:52 »
hai ca il scriu si il trimit.....

ceea ce vreau e sa primesc de la cei ce au participat la shootingul de schitu duca , cate 2 fotografii ( CELE MAI BUNE 2 ALE FIECARUIA - cu numele atasat de ea )

astept fotografiile , am o idee si de poveste...va bagati?
un cheag de sange si niste vene legate cu sireturi ieftine. Un geam spart si o minge irecuperabila.
....Nu exista copci pentru rana deschisa ,doar ea ma face sa simt ca traiesc. Intr-o betie trista , ma-nchin hemoragiei si-mi cumpar bisturiile la bax..

ovidiu moraru

• bicolor
    • Blog.
« Reply #3 on: December 24, 2008, 23:57:22 »
eu ma bag! si am vorbit si cu mihai si vrea si el
da pozele le trimit maine, acu e ajunu la ora 23 si ma duc sa ma culc :D
pa!

craciun fericit!

absolutep0wer

• incepator
  • *
« Reply #4 on: May 21, 2009, 21:01:32 »
La multi ani pentru toti cei cu numele Constantin si Elena !